Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt: 21 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kılıç tutan kolunu altın karşılığında takas eden, kralları dize getiren ve bütün diyarlara korku saçan siyah yeleli barbarın maceraları hız kesmeden tüm heyecanıyla devam ediyor. Don Kraar, Larry Yakata, Michael Fleisher ve Craig Anderson bizi efsanevi Conan maceralarına taşıma görevini üstlenirken onlara çizimleriyle Dave Simons, Ernie Chan, Rudy Nebres, Val Mayerık, William Johnson, Tony Salmons, Andy Kubert, Henry Bismuth ve Rudy Nebres eşlik ediyor.
İmparatorluk Hayali, Luma Tapınağı’nı Arayış, Demuzaar’ın Bilmecesi ve Yüzsüzler Adası hikayelerini bir araya getiren bu ciltte, kılıç ve büyü dolu diyarları bize büyülü bir şekilde sunan Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı serisinin #112-115 arasındaki sayıları bir araya getirilmiştir. Ayrıca cildin içine orijinal fasikül kapakları ve çeşitli sanatçılar tarafından yapılan tam sayfa çizimler de dahil edilmiştir.
 

{strong}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt: 21 isimli kitap 248 sayfadan oluşmaktadır ; Michael Fleisher tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 28.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt: 21 kitabın özetini okuyabilir, Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt: 21 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt: 21 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt: 21 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir