İnsanlığımı Yitirirken (Cilt 1) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Alternatif manganın çığır açan isimlerinden Usamaru Furuya’nın uyarladığı İnsanlığımı Yitirirken, Dazai’nin özgün eserinin yaklaşık yetmiş sene sonrasında geçiyor. Günümüz Tokyo’sunda hayat bulan Dazai’nin öyküsü, Japonya’nın kuzeyindeki varlıklı bir aileden gelen genç bir adamın hayatını anlatıyor.
 
Neden insanları gerektiği gibi sevemiyorum?
 
Varlıklı ve hiçbir sıkıntı yaşamayan bir ailede dünyaya gelen Oba, büyüdüğünde de herkes tarafından sevilen yakışıklı bir genç olur. Yalnız o soytarı maskesinin altında, amaçsız ve sürüklendiği gibi yaşayan nihilist bir ifade saklıdır. Bu çocuk aslında nasıl bir hayat sürdürmektedir?
 
Yetişkin okurlara tavsiye olunur.
 

{strong}İnsanlığımı Yitirirken (Cilt 1) isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Osamu Dazai tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 26.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İnsanlığımı Yitirirken (Cilt 1) kitabın özetini okuyabilir, İnsanlığımı Yitirirken (Cilt 1) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İnsanlığımı Yitirirken (Cilt 1) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İnsanlığımı Yitirirken (Cilt 1) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir