İhtiyar Logan 3: Son Ronin pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İKİNCİ BİR ŞANS ELDE ETMİŞ olan Logan, kendi bildiği gerçekliği değiştirmekte kararlı. Kötülerin güçlerini birleştirip dünyadaki kahramanları yendiği ve hayatının tamamen altüst olduğu geceyi. Arkadaşlarını, yaşama amacını kaybettiği ve geride sadece ÇORAK TOPRAKLAR’ın kaldığı o geceyi. Ama Logan’ın kaderi değiştirme arzusu başını belaya sokmak üzere, hem de büyük bir belaya. Kendini bu kötü durumdan kurtarabilirse, Sessizlik Tarikatı ile yüzleşecek. Ve bu tarikat o kadar ölümcül savaşçılardan kurulu ki onlar karşısında şansı olabilmesi için Lady Deathstrike’ın yardımına ihtiyacı olacak! Ancak Logan geleceği değiştirmek için çabalarken, en büyük düşmanı kendi geçmişi olabilir!
 

{strong}İhtiyar Logan 3: Son Ronin isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Jeff Lemire tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 22.08.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İhtiyar Logan 3: Son Ronin kitabın özetini okuyabilir, İhtiyar Logan 3: Son Ronin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İhtiyar Logan 3: Son Ronin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İhtiyar Logan 3: Son Ronin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir