The Punisher 8 / Dul Bırakan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Punisher tarafından dul bırakılmış beş kadın. Bu hesabı ancak kan kapatabilir. Punisher kocaları, babaları, kardeşleri öldürdü. Çocukları yetim bıraktı. Mafyadaki kurbanlarının eşleri için katil bir kasabın teki. Beş dul, erkeklerinin başaramadığı şeyi başarmaya niyetli: Punisher’ın icabına bakacaklar. Ama intikam peşinde olanlar yalnızca onlar değil. Hayatı boyunca organize suçla evli olanların geçmişleri, unutulmak istenen şeylerle doludur. Ve bu kadınlar için de geçmiş, olabilecek en kötü şekilde geri dönüyor. Silahlı. Ölümcül. Ve adalete aç. Garth Ennis (Preacher) tarafından yazılıp Lan Medina (Foolkiller) tarafından çizilmiş bu cilt Punisher #43-49 arasındaki sayıları içermektedir.
 

{strong}The Punisher 8 / Dul Bırakan isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 21.03.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}The Punisher 8 / Dul Bırakan kitabın özetini okuyabilir, The Punisher 8 / Dul Bırakan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. The Punisher 8 / Dul Bırakan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
The Punisher 8 / Dul Bırakan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir