Green Lantern Yeşil Fener Gizli Orijin Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Green Lantern’in geleceğinin gizemleri geçmişinde saklı
En büyük Green Lantern olmadan önce… neredeyse Green Lantern Birliği’nin çöküşünü farkında olmayarak başlatmadan önce… evrenin en güçlü koruyucusu doğmadan önce… Dünyalı Hal Jordan, uçma fırsatı bulamayan mahvolmuş bir test pilotuydu. Ta ki ölmekte olan uzaylı Abin Sur kendisine güç yüzüğünü, evrendeki en güçlü silahı bahşedene kadar. Sonrasında gerçekliğe dönüşü hiç hayal edemeyeceği gibi oldu.

Hal Jordan’ın bilinen hikayesinin ardında gizli bir orijin var. Hal ve Sinestro, Abin’in ölümünü araştırırken çok güçlü, cani ve Evrenin Muhafızları’nın karanlık güçlerinin gizemini elinde tutan bir yaratıkla karşılaşırlar. Bu yaratık, gizli kehanete göre bilinen yaşamı yok edebilir.
 

{strong}Green Lantern Yeşil Fener Gizli Orijin Cilt 2 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 11.04.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Yeşil Fener Gizli Orijin Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Yeşil Fener Gizli Orijin Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Yeşil Fener Gizli Orijin Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Yeşil Fener Gizli Orijin Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir