Green Lantern Cilt 6 / Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İşte eski Green Lantern Sinestro’nun kurduğu birliğin gayesi bu; korkunun yardımı ile evrendeki tüm uygarlıkları totaliter bir çatı altında toplamak. Bu amaçla evrene korku salabilme yeteneğine sahip herkesi ordusuna katan Sinestro, önündeki tek engel olan Green Lantern Birliği ortadan kalkana dek durmaya niyetli değil.
Yeniden kurulmuş Green Lantern Birliği’nin, Anti-Monitor, Superman-Prime, Cyborg-Superman ve hatta bir zamanlar Hal Jordan’ı etkisi altına almış ve neredeyse Green Lantern Birliği’nin tamamen yok olmasına sebep olmuş Parallax gibi gelmiş geçmiş en güçlü kötüler ile işbirliği yapan Sinestro ve acımasız askerlerinin karşısında nasıl bir şansı olacak? Özellikle Evrenin Muhafızları da kendi aralarında anlaşmazlık yaşarken.
 

{strong}Green Lantern Cilt 6 / Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 19.05.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Cilt 6 / Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Cilt 6 / Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Cilt 6 / Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Cilt 6 / Sinestro Birliği Savaşı Birinci Kısım kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir