The Superior Spider-Man 2 / Kafası Karışık pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Son zamanlardaki sert tutumu yüzünden acaba Avengers, Örümcek’i takımdan şutlayacak mı? Kahraman gibi hareket eden bir süper kötü ile süper kötü gibi hareket eden bir kahramanın arasında amansız bir mücadele başlıyor! Peter Parker’ın manevi hortlağı, bedeninin, zihninin ve                   kaderinin kontrolünü tekrar ele geçirebilmek için savaşıyor! Otto Octavius’un sonu mu yaklaşıyor yoksa? Kimin ölüp kimin kalacağını ve kimin gerçek Üstün Örümcek-Adam olacağını görme zamanı geldi! Ama Green Goblin geri döndüğünde neden Örümcek ortalıkta yok? Ayrıca:
Jester! Screwball! Cardiac!
Bu ciltte, Dan Slott tarafından yazılıp Humberto Ramos ve Ryan Stegman tarafından çizilen Superior Spider-Man serisinin #6-10 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}The Superior Spider-Man 2 / Kafası Karışık isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Slott tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 24.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}The Superior Spider-Man 2 / Kafası Karışık kitabın özetini okuyabilir, The Superior Spider-Man 2 / Kafası Karışık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. The Superior Spider-Man 2 / Kafası Karışık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
The Superior Spider-Man 2 / Kafası Karışık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir