Green Arrow İlk Yıl pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tek Başına. Hırpalanmış. Aç. İntikam İstiyor. Oliver Queen, hiçbir şeyi ve hiç kimseyi –hatta görünüşe göre kendisini bile– önemsemeyen uçarı çapkının biri. Ama ihanete uğradığında ve bir ada ormanına terk edildiğinde aslında önemsediği bir şey olduğunu fark edecek: Adalet!
 
Eğreti bir yay ve aynı şekilde oklarından başka silahı olmayan Queen, bu yeni ve merhametsiz ortamda hayatta kalma mücadelesi veriyor… ve bu sırada adaya düşmesine sebep olan vahşi uyuşturucu kaçakçılarıyla da savaşıyor.
 
GREEN ARROW: İLK YIL, yediden yetmişe sevilen Zümrüt Okçu’nun nihai köken hikâyesi. Hikâyenin yaratıcıları ise THE LOSERS’IN arkasındaki ödüllü ekip: Yazar Andy Diggle (BATMAN, ADAM STRANGE) ve çizer Jock (SWAMP THING, HELLBLAZER).
 

{strong}Green Arrow İlk Yıl isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Andy Diggle tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 31.12.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Arrow İlk Yıl kitabın özetini okuyabilir, Green Arrow İlk Yıl kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Arrow İlk Yıl kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Arrow İlk Yıl kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir