Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Bu kitabı okumak için yıllarca bekledim ve Millar beni hayal kırıklığına uğratmadı. O bir kez daha çizgi roman endüstrisindeki en özgün seslerden biri olduğunu kanıtladı, ayrıca çizgi roman süper kahramanlarını ne kadar iyi anladığını da. Ve Tanrı aşkına, çizimler şahane.”
– KEVIN SMITH Yazar / Yönetmen
 “Bu enteresan seri, Çelik Adam yankiler tarafından değil de yoldaşlar tarafından yetiştirilseydi ne olurdu sorusunu sorarak popüler klasiğe bir alternatif getiriyor. Kızılken bile Superman cazibesini koruyor. Louis’in ona karşı hiç şansı yok.”
– ESQUIRE
 “Millar bu hikâye ile dünyanın en ebedi ikonlarından biriyle devasa bir kumar oynuyor ve kazanıyor.” – THE LONDON SUNDAY TIMES
 “Red Son nesiller arasında köprü kuran ve çizgi romanlar ile onlar hakkındaki filmlerin eski ve yeni okurlar için neden hâlâ taze ve sürprizlerle dolu olduğunu gösteren nadir projelerden biri.” – IFC
 “Bu hikâyeyi yazan zekâya şapka çıkarmanız gerek, bunun başka bir yolu yok.”
– AIN’T IT COOL NEWS
Bakın! Gökyüzünde! Bu bir kuş! Bir uçak! Hayır, o… SUPERMAN!
Başka bir dünyadan gelen garip ziyaretçi! Kudretli nehirlerin akışını değiştiriyor, çeliği çıplak elleriyle büküyor… Ve sıradan işçinin şampiyonu olarak Stalin, sosyalizm ve Varşova Paktı’nın genişlemesi için hiç bitmeyen bir savaş sürdürüyor.
Tanıdık hikâyeye getirilen bu sarsıcı yorumda, bir Kryptonlu roket gemi Dünya’ya düşüyor ve beraberinde getirdiği bebek günü geldiğinde gezegendeki en güçlü varlık oluyor. Ama gemisi Amerika’ya inmiyor. Smallville, Kansas’ta yetiştirilmiyor. Onun yerine Sovyetler Birliği’ndeki bir kolektif çiftlik onun yeni yuvası oluyor!
THE AUTHORITY ve Wanted’ın çok satan yazarı Mark Millar’ın hayal gücünden Superman efsanesine alışılmadık ve farklı bir bakış geliyor. Bu kitap Dave Johnson, Kilian Plunkett, Andrew Robinson ve Walden Wong’un çizimleri, film yapımcısı Tom DeSanto’dan (X-Men, Transformers, Transformers: Revenge of the Fallen) bir önsöz ve Johnson, Plunkett ve Alex Ross’un çizimlerinden oluşan geniş bir eskiz galerisini içeriyor.
 

{strong}Superman Red Son isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Miller tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 15.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman Red Son kitabın özetini okuyabilir, Superman Red Son kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman Red Son kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman Red Son kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir