Geoff Johns’tan Flash: Klasik Seri 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yazar Geoff Johns, Flash’ı devraldığında onu yeni nesil için baştan tasarlamaya karar verdi. Artık Geoff’un unutulmaz beş yıllık çalışması Wally West’i, yaşayan en hızlı adamı tekrar tecrübe edebileceksiniz.
Flash paralel bir dünyaya erişmek için zaman ve mekânı aşar. Bu dünya tek bir önemli fark haricinde bizimkinin bir yansımasıdır; orada hız gücü yoktur.
Tüm Speedster’ların yeteneğini aldığı güç kaynağından mahrum bu dünyada Flash hiç var olmamıştır ve burası maske takan herkes için tehlikeli bir yerdir. Güçlerini kaybeden ve kolluk kuvvetlerinin peşine düştüğü Wally West’in, hayatta kalmak ve kaçmak için en az güveneceği kişiler olan Rogue’lardan yardım istemekten başka çaresi yoktur.
 
Rebirth ve New 52’den önce Flash’ı dünya çizgi roman okuruna tekrar sevdiren Geoff Johns’un yazdığı bu seri eşsiz bir hazine niteliğinde.  -Newsarama

Her Flash hatta her çizgi roman okurunun kütüphanesinde mutlaka bulunması gereken bir eser. -IGN
 

{strong}Geoff Johns’tan Flash: Klasik Seri 1 isimli kitap 368 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 15.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Geoff Johns’tan Flash: Klasik Seri 1 kitabın özetini okuyabilir, Geoff Johns’tan Flash: Klasik Seri 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Geoff Johns’tan Flash: Klasik Seri 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Geoff Johns’tan Flash: Klasik Seri 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir