Injustice 2 Cilt 03 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

BATMAN ile RA’S AL GHUL’UN SAVAŞI
 
Çok satan dövüş oyununun dünyasını araştıran INJUSTICE 2 CİLT 3’te sertleşirken, Wonder Woman sahneyi ele geçiriyor! Nightwing (Damian Wayne,) Black Adam’dan Wonder Woman’ı Themyscira’daki hapishanesinden kurtarmak için yardım isteyecek ancak yeni bir müttefiki keşfedecek. Bu müttefik, gücüyle gezegenin kaderini değiştirebilecek biri, Superman’in kuzeni Kara Zor-El! Ancak Kara’nın Kripton güçlerinde ustalaşması gerekiyor ve kurtarma görevi olarak başlayan macera, Amazonların vatanında beklenmeyen yönlere sapıyor! Ayrıca, Amazo kullanılıyor, bir Red Lantern doğuyor ve INJUSTICE Wonder Woman’ın kökeni sonunda ortaya çıkıyor!
 
Injustice 2 Cilt 3’te yazarlar Tom Taylor (BATMAN/SUPERMAN, All-New Wolverine,) Brian Buccellato (THE FLASH) ve K. Perkins’in (SUPERWOMAN) yazdığı ve Mike S. Miller (JLA,) Bruno Redondo (BATMAN: ARKHAM UNHINGED,) Marco Santucci’nin (INJUSTICE: GROUND ZERO) çizdiği INJUSTICE 2 #13, #15-17 ve ANNUAL #1 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Injustice 2 Cilt 03 isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 31.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Injustice 2 Cilt 03 kitabın özetini okuyabilir, Injustice 2 Cilt 03 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Injustice 2 Cilt 03 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Injustice 2 Cilt 03 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir