Tırnova 1883: Rumeli Kabusu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tırnova 1883: Rumeli Kabusu, hem kendi üretimleri hem de Bant Mag. dergisindeki çalışmalarıyla tanınan çizer Sadi Güran ve müzisyen/yazar J.Hakan Dedeoğlu’nu bir araya getiriyor.

Kitap, 1883 yılında, Osmanlı döneminin resmi gazetesi Takvim-i Vakai’de yayımlanmış ve imparatorluğun Rumeli topraklarında yer alan Tırnova’da geçen, gerçek ve tüyler ürpertici bir olayı anlatan bir mektuptan ilham alıyor. Popüler kültür tarihinde de kendine yer edinen ve Osmanlı’da bilinen, ilk vampir/hortlak hadisesi olarak geçen bu esrarengiz olaya odaklanan kitap, mektupta anlatılanlara birebir sadık kalırken, tam olarak neler yaşanmış olabileceğini de hayal ederek anlatıyor.
 

{strong}Tırnova 1883: Rumeli Kabusu isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; J. Hakan Dedeoğlu tarafından kaleme alınmıştır. SIRTLAN KİTAP tarafından 20.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tırnova 1883: Rumeli Kabusu kitabın özetini okuyabilir, Tırnova 1883: Rumeli Kabusu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tırnova 1883: Rumeli Kabusu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tırnova 1883: Rumeli Kabusu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir