Bilge Köpek Taşınıyor pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yeni bir eve taşınmak belki de o kadar kötü bir şey değildir…

Yazar Meg Rosoff ile çizer Grace Easton’ın ortak imzasını taşıyan “Bilge Köpek” serisi yepyeni bir hikâyeyle yoluna devam ediyor. 

“SEN de OKU” koleksiyonundaki yerini alan Bilge Köpek Taşınıyorkitaplara mesafeli duran çocuklara, Pişi ailesinin çılgın ruhunu sonuna kadar hissedebilecekleri, kıpır kıpır bir serüven yaşatıyor.

Her sorunun aynı zamanda bir fırsat barındırdığını ve kapanan her kapının ardından mutlaka bir yenisinin açılacağını hatırlatan roman, okurları yuva kavramı üstüne düşündürüyor. 

Baba Pişi’nin değmeyin keyfine! Eski aksi, huysuz hâlinden eser kalmamış gibi görünüyor. Neden mi? Yeni bir iş teklifi aldı da ondan. Bu, Pişi ailesi için topyekûn yenilik demek. Üstüne curcunalı bir taşınma macerası da cabası! Yeni bir ev, yeni bir mahalle derken ev halkını ve Bilge Köpek Merlin’i tatlı bir telaş sarıyor. Hepsinin kalbi pır pır, hepsi heyecanlı. Tabii Beren hariç! Beren, doğduğu evden, nice anılar biriktirdiği okulundan kopmak istemiyor. Yaşamındaki hızlı değişikliklere kolay ayak uyduramayacağından endişe ediyor. Ya yeni sınıf arkadaşları onu sevmezse? Ya her şey eskisinden daha kötü olursa?

Ama bir dakika… Bu havlamalar da nesi? Merlin yine kimi kovalıyor dersiniz? Yok mu onu durduracak birileri? Ah Merlin, sen olmasaydın kim kurtaracaktı Pişileri, içine düştükleri bu kaostan!

Taşınmaya bağlı olarak ortaya çıkan zorunlu değişimleri ve yeni bir düzene uyum sağlama sürecini keyifli bir anlatıya dönüştüren Bilge Köpek’in bu serüveni, alışkanlıklarımızın ve günlük rutinimizin gerçekte hayatımızı nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor.  
 

{strong}Bilge Köpek Taşınıyor isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Meg Rosoff tarafından kaleme alınmıştır. TUDEM YAYINEVİ tarafından 17.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bilge Köpek Taşınıyor kitabın özetini okuyabilir, Bilge Köpek Taşınıyor kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bilge Köpek Taşınıyor kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bilge Köpek Taşınıyor kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir