Avengers: Zaman Tükeniyor 4 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İki yıl süren destan, Son Aşım gününde nihayete eriyor! Suçluluk duygusu içindeki Illuminati, kendi dünyalarını kurtarmaya çalışırken başka bir dünyayı yok etti. Namor ve yeni Cabal’ı, sayısız başka dünyayı yok etti. Ancak hayal edilebilen dünyalar artık yok. S.H.I.E.L.D. ve parçalanmış Avengers, çaresizce her şeyi kurtarmaya çalışıyor – ama biz zaten her şeyin öldüğünü biliyoruz.  Fedakârlıklar sonunda işe yarayacak mı? Avengers, Cabal ve Illuminati, her şeyi kurtarmak için güçlerini birleştirecek mi – yoksa birbirlerini yok mu edecekler? Bütün savaşlar ve kayıplardan sonra, zaman tükenecek. Secret Wars başlayacak. Dünya buna hazır mı?
 

{strong}Avengers: Zaman Tükeniyor 4 isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Jonathan Hickman tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 11.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avengers: Zaman Tükeniyor 4 kitabın özetini okuyabilir, Avengers: Zaman Tükeniyor 4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avengers: Zaman Tükeniyor 4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avengers: Zaman Tükeniyor 4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir