Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon (Retro!) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kötü Bir Gün Joker olarak bilinen, sürekli sırıtan, delilik ve kargaşa makinesine göre, aklı başında ile psikoz hastası arasındaki tek fark işte bu kadar basit. Arkham Akıl Hastanesinin sınırlarından bir kez daha kurtulan çılgın, bu dengesiz düşüncesini doğrulamak niyetindedir. Bunun için de Gotham’ın en başarılı polis memuru Jim Gordon ile zeki ve güzel kızı Barbara’yı kullanacaktır. Şimdi Kara Şövalye, en yakın arkadaşlarından ikisinin, baş düşmanının korku krallığı tarafından ele geçirilmesini durdurmak için çok hızlı davranmalıdır. Bu iki ikonik düşmanı birbirine bağlayan kana susamışlık ve delilik döngüsü, ölümcül bir sona ulaşmadan önce kırılabilecek midir? Yoksa suç dünyasının Palyaço Prensi’nin ürkütücü orijini nihayet gün yüzüne çıktığında, Batman’in asilliğini ve Joker’in deliliğini ayıran ince de çizgi de sonsuza dek yok mu olacaktır? Efsanevi yazar Alan Moore süper kahramanlığın tanımını Watchmen ve V For Vendetta’yla tekrar yapmıştı. Batman: Öldüren Şaka’yla da çizgi romanların en muhteşem süper kötüsü Joker’in orijinini ele alıyor -ve Batman’in dünyasını sonsuza dek değiştiriyor.
 

{strong}Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon (Retro!) isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 30.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon (Retro!) kitabın özetini okuyabilir, Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon (Retro!) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon (Retro!) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman: Öldüren Şaka Özel Edisyon (Retro!) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir