Tex Klasik Seri 41 / Korkunç Öfke / Batıdan Gelen Adam pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KORKUNÇ ÖFKE (No 249; Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizer: Fernando Fusco) 

Bir önce sayıda başlayan macera artık sonlanıyor. Şeytan ayinleri düzenleyip kızılderili kızlarını kurban eden bir tarikatın peşine düşen Teks ve Carson araştırmalarını araştırdıkça etraflarındaki ölüm çemberi daha da tehlikeli bir hal almaktadır. Neredeyse bir kasaba dolusu adama karşı iki arkadaş tek başlarına savaşırlar.  
 
BATIDAN GELEN ADAM (No 250; Yazar: Guido Nolitta; Çizer: Giovanni Ticci) 

Dostlarımız, Navajo rezervinin yakınlarında kaçak bir Apaçi çetesinin peşinde koştururlarken Küçük Şahin’in en yakın dostlarından olan bir Navajo genci hayatını kaybeder. Ölümle bu kadar yakından yüzleşmek yazık ki genç Willer’ı melankolik bir ruh haline sokacaktır. İşte tam bu sırada karşılarına çıkan bir adam Teks’e oğlunu alıp ta Panama Kanalı’na kadar götürebileceğini söyler. Belki bu hava değişikliği delikanlıyı içine girdiği olumsuz ruh halinden çıkarabilecektir. Önce Teks, sonra da oğlu bu teklifi kabul eder ve ardından da kendilerini hiç beklenmedik olayların ortasında bulurlar. 
 
 

{strong}Tex Klasik Seri 41 / Korkunç Öfke / Batıdan Gelen Adam isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Guido Nolitta tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 22.06.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Klasik Seri 41 / Korkunç Öfke / Batıdan Gelen Adam kitabın özetini okuyabilir, Tex Klasik Seri 41 / Korkunç Öfke / Batıdan Gelen Adam kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Klasik Seri 41 / Korkunç Öfke / Batıdan Gelen Adam kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Klasik Seri 41 / Korkunç Öfke / Batıdan Gelen Adam kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir