Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yordam Kitap, Marx’ın temel eseri Kapital’in manga (çizgi roman) uyarlamasından sonra bir başka çığır açıcı klasik olan Türlerin Kökeni’nin mangasını yayınlıyor. Charles Darwin’in büyük eseri Türlerin Kökeni, bilimde devrim yaratmış, binlerce yıllık tabuları yıkarak evrim biliminin temelini atmıştır. Aradan geçen 150 yılda, Darwin’in teorisi, yeni bulgu ve kanıtlarla güçlendi. Ama yaratılışçılık da, bilimin kanıt ve bulguları karşısında gerilemiş olsa da iddialarını sürdürmeye devam ediyor. Bu nedenle Darwin’in evrim teorisi ve temel eseri Türlerin Kökeni biyoloji biliminin alanından taşarak sosyal ve politik yaşamda yürüyen canlı bir tartışmanın ve saflaşmanın konusu olmaya devam ediyor.

Kapital Manga gibi yine Japon yayınevi East Press tarafından hazırlanan Türlerin Kökeni Manga, Darwin’in yaşam öyküsünü, Galapagos Adaları’na uzanan ünlü yolculuğunu biyoloji biliminde devrim yaratan Türlerin Kökeni ile iç içe anlatıp öyküleştiriyor.
 

{strong}Türlerin Kökeni-Manga isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Charles Darwin tarafından kaleme alınmıştır. YORDAM KİTAP tarafından 02.09.2010 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Türlerin Kökeni-Manga kitabın özetini okuyabilir, Türlerin Kökeni-Manga kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Türlerin Kökeni-Manga kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Türlerin Kökeni-Manga kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir