Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KARANLIK GALAKSİDE BİR İSYAN KIVILCIMI… İmparatorluğun galaksi üzerindeki hakimiyeti sıkılaşırken Ezra da güçlenmek için ne gerekiyorsa yapmaya hevesli. Kanan, bu amaçla, genç Padawan’ına gerekli sınavlardan geçmesi için Lothal’daki Jedi tapınağına kadar eşlik ediyor. Ezra’nın içeride neyle karşılaşacağına dair hiçbir fikri yok, fakat hem o hem de Kanan, güçlü ve samimi bir dostun rehberliğinde güvende olduklarına inanıyorlar. Değer verdikleri insanları ve yerleri savunmak için gereken araçlarla donanmış olan Hayalet’in mürettebatı da İmparatorluğa saldırmak üzere… Star Wars Asiler’in bu son cildinde, geniş çaplı bir isyan için sahne hazır!
 

{strong}Star Wars Asiler Cilt 3 isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Aoki tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 11.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Asiler Cilt 3 kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Asiler Cilt 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Asiler Cilt 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Asiler Cilt 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir