One Piece – Göz Yaşı / 9. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya’da yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga’lardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

Balıkadamların hüküm sürdüğü şehir, Arlong Park. Nami’nin peşinden geldikleri bu şehirde Luffy ve arkadaşları şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşır! Tek başına savaşmaya devam eden Nami’ye arkadaşlarının hisleri ulaşabilecek mi acaba? Gizemli eşsiz hazine “One Piece” hakkında bir okyanus macerası!
 

{strong}One Piece – Göz Yaşı / 9. Cilt isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Eiiçiro Oda tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 09.07.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}One Piece – Göz Yaşı / 9. Cilt kitabın özetini okuyabilir, One Piece – Göz Yaşı / 9. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. One Piece – Göz Yaşı / 9. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
One Piece – Göz Yaşı / 9. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir