Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
Guren, Yuiçiro’yu esir alan kişileri yakalar ama Yuiçiro’yu Hyakuya mensuplarının elinden kurtarmak için herhangi bir şey yapmaz. Birden Mahiru belirir ve Mikaela’ya saldırır! Bu arada, Guren’in içindeki diğer bir iblis olan Noya da gelişmeleri izlemektedir. Bariz ihanetine rağmen Guren’e güvenmeye devam ediyor olsa da, acaba Yuiçiro Mikaela ile sonsuza dek sürecek bir kaçışı planlıyor olabilir mi?
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 21 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir