Bleach 5. Cilt – Devin Sağ Kolu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Seri, 15 yaşındaki hayaletleri görme yeteneği olan bir lise öğrencisi (İçigo Kurosaki)’nin hayatını anlatır. Rukia Kuçiki isimli bir Şinigami (Ölüm Meleği) bir gün bir Hollow’u (Kötü Ruh) takip ederken İçigo ile karşılaşır. Kötü Ruh ile savaşırken yaralanmasından dolayı güçlerini İçigo’ya aktarmak zorunda kalır. Böylece İçigo ve Rukia’nın maceraları başlar. Birlikte Kötü Ruhları arar, düzensiz ruhlar üzerinde ruh gömme işlemi yani Kidoh yapar ve onları Ruh Toplumu’na (Soul Society) yollarlar.
Hikayenin ilk bölümleri, şinigamilik işinden çok karakterler ve geçmişlerine odaklanmıştır. Olaylar açıldıkça hikâye Şinigami dünyasına diğer bir deyişle Ruh Toplumuna (Soul Society) doğru derinleşmeye başlar.
 

{strong}Bleach 5. Cilt – Devin Sağ Kolu isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Tite Kubo tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 01.07.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bleach 5. Cilt – Devin Sağ Kolu kitabın özetini okuyabilir, Bleach 5. Cilt – Devin Sağ Kolu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bleach 5. Cilt – Devin Sağ Kolu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bleach 5. Cilt – Devin Sağ Kolu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir