Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Ferid ve Krul Tepeş’i Ky Luc ve vampirlerin elinden kurtarmak için verilen savaş tüm hararetiyle devam ediyor ve zafer kazanmak da hiç kolay olmayacak. Vampirlerin beşinci sıradaki atası olan Ky Luc’u yenilgiye uğratmak ancak muazzam bir koordinasyon ve takım çalışmasıyla mümkün olabilir. Neyse ki Şinoa ve Guren’in bu zorlu görevi başarmak için bir planı var ve vampiri alt etmek için Yuiçiro’nun içindeki meleği kullanmayı düşünüyorlar. Ama acaba Yuiçiro, kendini Ky Luc’u yenmelerini mümkün kılacak bir süre boyunca kontrol etmeyi başarabilecek mi?
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 isimli kitap 180 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 01.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir