Titans Cilt 3: İçimizdeki Hain pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Titanlar bir takımdan daha fazlası. Onlar senelerin hatıraları ve tecrübeleriyle birbirlerine bağlanmış yakın dostlar. Fakat üyeler arasında oluşan güven sarsılmaya başlayınca bunun takıma nasıl bir etkisi olacak.
 
Vazifeleri K.O.V.A.N üssüne sızarak Yaban Arısı’nın kayıp hafızasını ele geçirmek olan Titanlar, Nightwing’in düşmanları Deathstroke ile yapmış olduğu gizli anlaşmanın şokunu henür üzerlerinden atabilmiş değil. Diğer taraftan Arsenal’in arkadaşı Donna Troy’a karşı olan hisleri güçlenmeye devam ederken, Donna teselliyi belki de iyileşmesi mümkün olmayan bir hastalıktan muzdarip Wally West’te bulmayı tercih ediyor.
 
Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Alamet’in şahit olduğu psişik görüntüler var: Titanlardan biri takıma ihanet edecek… ve büyük olasılıkla gezegeni yok edecek. Peki, ekip üyelerinin arası zaten bu derecede gerginken birbirlerine nasıl güvenebilirler?
 

{strong}Titans Cilt 3: İçimizdeki Hain isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Abnett tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 26.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Titans Cilt 3: İçimizdeki Hain kitabın özetini okuyabilir, Titans Cilt 3: İçimizdeki Hain kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Titans Cilt 3: İçimizdeki Hain kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Titans Cilt 3: İçimizdeki Hain kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir