Tex Klasik Seri 48 Sıcak Topraklar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kötü şöhretli bir kervan rehberi olan Sam Brendal, küçük bir taşımacılık şirketinin üç arabasını bir Apaçisinin ellerine teslim etmeye çalışmış, ama yaşanacak katliam rastlantı eseri Teks Willer ve arkadaşları tarafından engellenecektir. Beklenmeyen tehlikeleri ortadan kaldırmaya uğraşan Teks ve dostları işin iç yüzünü ortaya çıkarmakta kararlıdır. Tehlikeli Soruşturma (No 264; Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizer: Vincenzo Monti)
Taşımacılık şirketleri arasında acımasız rekabetin izlerini kanun kaçaklarının yuvasına dek izleyen Teks Willer’e en büyük yardım yine kan kardeşi Apaçi şefi Cochise’den gelecektir… İşlediği suçların cezasından hep kurtulmayı başaran iş adamı Ned Turpin’i zor günler bekliyordu.
 

{strong}Tex Klasik Seri 48 Sıcak Topraklar isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Gianluigi Bonelli tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Klasik Seri 48 Sıcak Topraklar kitabın özetini okuyabilir, Tex Klasik Seri 48 Sıcak Topraklar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Klasik Seri 48 Sıcak Topraklar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Klasik Seri 48 Sıcak Topraklar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir