Star Wars-Yeni Bir Umut pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside…
Luke Skywalker, Tatooine’in uzak gezegenindeki amcasının çiftliğinde çalışıyor ve orada yaşıyordu; ayrıca bu tekdüze hayatından çok sıkılmıştı. Yıldızlar arasında maceralar, kendisini en uzak galaksilerin ötesindeki yabancı dünyalara götürecek maceralar yaşamak istiyordu. 
Ancak Luke, karanlık ve güçlü bir savaş kralı tarafından tutsak edilen güzel bir prensesin şifreli mesajını çözdüğünde istediğinden fazlası gerçekleşti. Prenses’in kim olduğunu bilmiyor ama yakın zamanda onu kurtaracağını biliyor; çünkü zaman tükeniyor. 
Sadece cesaretiyle ve babasının ışın kılıcıyla donanmış olan Luke, şimdiye kadarki en vahşi uzay savaşının ortasına atıldı ve düşman savaş istasyonundaki amansız bir çatışmaya katıldı.
 

{strong}Star Wars-Yeni Bir Umut isimli kitap 248 sayfadan oluşmaktadır ; George Lucas tarafından kaleme alınmıştır. İNKILAP KİTABEVİ tarafından 12.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars-Yeni Bir Umut kitabın özetini okuyabilir, Star Wars-Yeni Bir Umut kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars-Yeni Bir Umut kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars-Yeni Bir Umut kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir