Orfani 5 / Yetimler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Geçmişte: Raul’un Yetimler takımına katılış hikâyesi… 
Şimdi: İsimsiz gezegende isimsiz bir ırka karşı verilen savaşın tam ortasında Profesör Juric’in tuhaf entrikalarından biri ortaya çıkıyor.
 
Geçmişte: Yetimler takımına yeni bir görev verilmiş, ama takıma yeni bir asker de sokulmuştu. Raul adlı bu çocuk takıma girerken geçmişindeki sırlarını ve karanlığı da yanında getirmişti. Asıl sorun da onun takımın gerçek bir parçası olup olmayacağıdır…  
Şimdi: O meçhul gezegende yeni ve kanlı bir savaş daha kazanılmıştı. Ama Yetimler takımının Keşiş adlı üyesi, gözüne daha önce hiç çarpmayan bir ayrıntı fark etmiştir. Minik bir kuşku dalgası genç savaşçının zihninin arkasında bir yerleri sessizce kurcalamaya başladığında, acımasız Profesör Juric’in inanılmaz planlarından küçük bir sahne de açığa çıkıyordu.
 

{strong}Orfani 5 / Yetimler isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Roberto Recchioni tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 19.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Orfani 5 / Yetimler kitabın özetini okuyabilir, Orfani 5 / Yetimler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Orfani 5 / Yetimler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Orfani 5 / Yetimler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir