Southern Bastard Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Earl Tubb, doğduğu kasabayı, yanında taşıdığı koca bir sopayla kurtarabileceğini sanıyordu.
 
Yanılıyordu. Alabama, Craw County tek bir adama ait: Koç Euless Boss. Ama eskiden öyle değildi. Euless bir zamanlar sıradan bir delikanlıydı. Futbol için kanını dökmeye hazır bir delikanlı. Babasının umurunda bile olmayan bir delikanlı. Peki Craw County Lisesi’nin en kötü futbol oyuncusu nasıl oldu da büyüyünce kasabanın en korkulan adamına dönüştü? Ve oraya gelebilmek için ne tür bir karanlık bedel ödedi? Southern Bastards’ın çarpıcı ikinci hikâyesi, kasabadaki en büyük piçin, Koç Boss’un gizli geçmişini gözler önüne seriyor. Jason Aaron ve Jason Latour’un sunduğu, güney usulü kızarmış suç dizisi devam ediyor.
 

{strong}Southern Bastard Cilt 2 isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 01.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Southern Bastard Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Southern Bastard Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Southern Bastard Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Southern Bastard Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir