Green Lantern Green Lanternların İntikamı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

GREEN LANTERN GEÇMİŞİNİN GÜNAHLARI İLE SAVAŞMALI… HEM DE NET BİR ŞEKİLDE.
 
Uzay sektörü 2814’ün Green Lantern’ı Hal Jordan’ın telafi etmesi gereken çok şey var. Uzaylı bir varlığın etkisi altındayken, Jordan tüm Green Lantern Birlik’inin dağılmasına sebep olmuş, bu esnada birçok arkadaşını öldürmüştü.
Şimdi arkadaşlarının ve müttefiklerinin güvenini yeniden kazandı ve hayatını bir Birlik üyesi, Dünya’nın koruyucusu ve bir insan olarak tekrardan inşaa ediyor.
Ama kader Jordan’ın geçmişinden kaçmasına izin vermeyecek. Jordan’ın öldürdüğünü düşündüğü Green Lanternlar halen hayatta ve intikam peşinde olabilirler.
Kayıp Lanternları kurtarmak için Jordan düşman topraklarının tam merkezine seyahat edecek ve geçmişinden gelen başka bir tehdit ile yüzleşecek. Ancak bundan sağ kurtulursa ödül günahlarından kurtulmadan çok daha fazlası olabilir…
 

{strong}Green Lantern Green Lanternların İntikamı isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 28.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Green Lantern Green Lanternların İntikamı kitabın özetini okuyabilir, Green Lantern Green Lanternların İntikamı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Green Lantern Green Lanternların İntikamı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Green Lantern Green Lanternların İntikamı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir