Scott Pilgrim 3: Scott Pilgrim ve Ebedi Hüzün pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Bir neslin enerjisini yakalayan şahane ve tuhaf bir öykü.” –Publishers Weekly
 
Scott Pilgrim, Ramona Flowers’a vurulmuştu ve Ramona onun hayatını “biraz” karıştırmıştı. Kızın yedi kötücül eski erkek arkadaşı vardı ve her biri sırayla Scott’a meydan okuyorlardı. Üç numara, Todd Ingram, işleri daha da tuhaflaştırmıştı – Scott Pilgrim’in önceki kız arkadaşıyla çıkıyordu! Enyv Adams, Scott’ın kalbini kırmıştı ve şimdi daha fazlası için kötücül art rock grubu İblisbaşı’nda Çatışma’yla birlikte tekrar karşısındaydı. Scott’ın grubunun iki gün sonraki konserlerinde alt grup olarak çıkmasını istiyordu! 48 saat Scott’ın Envy ile başa çıkması, Ramona’yı mutlu etmesi, kaçık eski kız arkadaşlardan kurtulması ve yeni şarkı listesini çalışması için yeterli olacak mıydı?
 

{strong}Scott Pilgrim 3: Scott Pilgrim ve Ebedi Hüzün isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Bryan Lee O’Malley tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 23.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Scott Pilgrim 3: Scott Pilgrim ve Ebedi Hüzün kitabın özetini okuyabilir, Scott Pilgrim 3: Scott Pilgrim ve Ebedi Hüzün kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Scott Pilgrim 3: Scott Pilgrim ve Ebedi Hüzün kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Scott Pilgrim 3: Scott Pilgrim ve Ebedi Hüzün kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir