Batman – Dedektiflik Hikayeleri 2 / Korkutma Taktikleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dedektif Kara Şövalye’nin Çevresinde Dönen Gizem Girdapları

Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda ortaya çıkan… ve aynı şekilde ortadan kaybolan, benzer görünümdeki bir dizi ceset. Bruce Wayne’in kendi kulesinde yapılan ve feci şekilde ters giden bir deney.

Birbirleriyle bağlantılı bu gizemlerin hepsi Mr. Toxic olarak bilinen korkunç bir katil tarafından yönetiliyor ve Gotham’ın aynı zamanda da tüm dünyanın- kaderi tehlikeye giriyor.

Kara Şövalye, bu gizemi çözmekle uğraşırken aynı zamanda korku gazı sıkan Scarecrow’la, Arkham Akıl Hastanesi’ni basan Baykuşlar Divanı’yla ve Arkham’ın en tehlikeli hastalarından birinin yani karşısındakini hipnotize edebilen Black Mask’in kaçışıyla da baş edebilecek midir?

Batman: Gotham’daki en pişkin suçluların bile yüreğine korku salan bir dehşet sembolü. Peki, şehrin en korkunç süper kötülerinin çevirdikleri entrikalar, Kara Şövalye’yi bile korkutursa ne olacak? Mad Hatter, Black Mask, Scarecrow ve Baykuşlar Divanı; Mr. Toxic’in Gotham’ı tükenmiş çorak bir araziye çevirme girişimlerinde haberci işlevi görüyorlar.

BATMAN – DETECTIVE COMICS: KORKUTMA TAKTİKLERİ yazar/çizer TONY S. DANIEL (JUSTICE LEAGUE) tarafından hazırlanmıştır. Ayrıca ED BENES (BATGIRL), SZYMON KUDRANSKI (PENGUIN: PAIN AND PREJUDICE) ile birçok farklı yazar ve çizer de bu esere katkıda bulunmuştur.
 

{strong}Batman – Dedektiflik Hikayeleri 2 / Korkutma Taktikleri isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Tony S. Daniel tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 12.04.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman – Dedektiflik Hikayeleri 2 / Korkutma Taktikleri kitabın özetini okuyabilir, Batman – Dedektiflik Hikayeleri 2 / Korkutma Taktikleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman – Dedektiflik Hikayeleri 2 / Korkutma Taktikleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman – Dedektiflik Hikayeleri 2 / Korkutma Taktikleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir