Renkli Tex 1 Ve O Gün Geldiğinde pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tex’in İtalya’da yeni başlatılan renkli serisi için olağanüstü bir ilk! Bir an bile durup dinlenmeden akan inanılmaz bir macera!
Tex böyle bir anı yaşayacağına asla inanmazdı. Kahramanımız, bütün o maceralı hayatı boyunca, karısı Lilyth’in ölüme de dahil olmak üzere nice ölüm ve acıyla başa çıkmak zorunda kalmıştı. Ama Spokane Falls, Oregon’dan gelen ve gizemli bir cinayetten bahseden trajik bir telgraf ona üstüne inanılmaz bir keder ve acı yüklüyordu. Kalbinde ölüm duygusu, aklında ne pahasına olursa olsun intikam veadalet arzusuyla Kuzey’e doğru yola çıktığında artık her şey olabilirdi!
 

{strong}Renkli Tex 1 Ve O Gün Geldiğinde isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Mauro Boselli tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 09.05.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Renkli Tex 1 Ve O Gün Geldiğinde kitabın özetini okuyabilir, Renkli Tex 1 Ve O Gün Geldiğinde kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Renkli Tex 1 Ve O Gün Geldiğinde kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Renkli Tex 1 Ve O Gün Geldiğinde kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir