Blacksad 4 / Cehennem, Sessizlik…(Karton Kapak) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Blacksad” dünyada ilk kez yayımlandığı 2000 yılından beri pek çok dile çevrildi ve ülkemizde de ilgi gördü. YKY tarafından ciltli baskıları ilk kez 2011 yılında yayımlanan bu kült polisiye dizi karton kapaklı yeni baskılarıyla yeniden raflarda yerini alıyor.
 
“Sartre cehennemin başkaları olduğunu söyler… Başkalarının bize hayatı çekilmez kıldıklarını kabul ediyorum ama onlar aynı zamanda bizim cennetteki arkadaşlarımız. Benim için cehennem, yokluktur; dostlarımın, müziğin, hayal gücünü harekete geçiren sözlerin, duyuları uyaran güzelliğin olmadığı bir yer”
 
Juan Díaz Canales ve Juanjo Guarnido’nun yarattığı bu müthiş çizgi roman serisi 2013’te iki dalda Eisner Ödülü kazandı ve Angoulême En İyi İllüstrasyon Ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödül aldı.
 

{strong}Blacksad 4 / Cehennem, Sessizlik…(Karton Kapak) isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Juan Diaz Canales tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 09.06.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Blacksad 4 / Cehennem, Sessizlik…(Karton Kapak) kitabın özetini okuyabilir, Blacksad 4 / Cehennem, Sessizlik…(Karton Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Blacksad 4 / Cehennem, Sessizlik…(Karton Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Blacksad 4 / Cehennem, Sessizlik…(Karton Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir