Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Öylesine gri ve yitirmiş ümidini, çelik gibi güçlü ama içeriden çöküp gitmiş, kahkahalarla gülüyor karga bir sokak lambasının altında, yaşamış, ölmüş ve hâlâ yaşayan birinin vudu gülüşüyle…”
 
Kız arkadaşıyla birlikte bir sokak çetesi tarafından öldürülen Eric Draven bir karganın yardımıyla ölümden geri döner ve karanlık sokaklarda intikam peşine düşer.
 
1994’te beyaz perdeye uyarlanan ve Brandon Lee’nin setteki trajik ölümünden sonra James O’Barr tarafından ona ithaf edilen kült çizgi roman KARGA Türkçede ilk kez yayımlanıyor. 2011 yılında yazarın orijinal niyetini yansıtan otuz sayfalık ek çizimler ve sanatçının orijinal tekniği kullanılarak restore edilen kayıp sekanslar da bu genişletilmiş özel edisyonda yer buluyor.
 
“KARGA olmasaydı bağımsız çizgi roman dünyası çorak bir yer olurdu.”
—Steve Niles
 

{strong}Karga isimli kitap 272 sayfadan oluşmaktadır ; James O’Barr tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 30.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Karga kitabın özetini okuyabilir, Karga kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Karga kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Karga kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir