Bloodborne #4: Peçe, Paramparça pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KÂBUS BAŞLIYOR!
 
Fromsoftware/Hidetaka Miyazaki’nin eleştirmenlerce beğenilen Bloodborne video oyunundan çıkan ve devam eden çizgi roman serisinde Yharham’ın gizemlerini keşfedin!
 
Yharnam çılgınlığa sürüklendi…
 
Yarem kente uzun zaman önce, geçmişi prangalarla dolu bir adam olarak geldi. Seyahat ve keşifte yeni bir amaç buldu… Ancak Yharnam’da bulacağı şey sadece arzusunun değil, akıl sağlığının da sınırlarını test edecek.
 
Yharnam parçalandıkça, Yarem kendi zaman ve mekân algısının kökten değiştiğini fark eder. Gerçekliğin duvarları bükülür ve katlanır. Ay’ın kanla dolduğunu görür.
 
Yarem çılgınlığın derinliklerine inmeye ve gerçekliğin yeni ufuklarını cesurca keşfetmeye karar verir. Bu keşiflerin bedeli hayatı olabilir… Ya da en azından akıl sağlığı.
 
Bloodborne Serisi – Cilt 4
Uykunun Ölümü  #13-16
 

{strong}Bloodborne #4: Peçe, Paramparça isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Ales Kot tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 13.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bloodborne #4: Peçe, Paramparça kitabın özetini okuyabilir, Bloodborne #4: Peçe, Paramparça kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bloodborne #4: Peçe, Paramparça kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bloodborne #4: Peçe, Paramparça kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir