Julia 77 / Bir Kriminoloğun Maceraları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Güzel kriminoloğumuz Julia, “Evdeki Tehdit”te, bir aileyi rehin alan banka soyguncusunun peşinde… Oscar adlı bir serseri, başarısız bir banka soygununun ardından polisten kaçarken bir arabaya çarpar. Arabanın içindeki anne ve çocuğunu rehin alarak onların evine yerleşir. İhbar üzerine polis evi kuşatır ve sıcak saatler başlar.
Bu serüvende Julia ile dedektif Webb arasındaki tatlı sert tartışmalara bir kez daha tanıklık ediyoruz. Webb, her zamanki gibi olaya doğrudan sert bir şekilde müdahaleyi savunurken; Julia, zanlının kişiliğini analiz ederek, kansız bir çözüm peşinde koşuyor. Evin içindeyse Oscar ve rehin alınan aile arasında, okuyucuyu diken üstünde tutan olaylar yaşanıyor. Saatler geçtikçe gerilim tırmanıyor; beklenmedik bir finalle serüven sonlanıyor.
 
 

{strong}Julia 77 / Bir Kriminoloğun Maceraları isimli kitap 132 sayfadan oluşmaktadır ; Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 10.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julia 77 / Bir Kriminoloğun Maceraları kitabın özetini okuyabilir, Julia 77 / Bir Kriminoloğun Maceraları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julia 77 / Bir Kriminoloğun Maceraları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julia 77 / Bir Kriminoloğun Maceraları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir