Kayıp Balina (Fleksi Kapak) pdf indir

5.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bir balina ile iletişim kurabilmek nasıl hissettirirdi?
Son Ayı romanı ile The TimesSunday Times ve Daily Mail başta olmak üzere birçok yerde adından övgü ile bahsettiren Hannah Gold’un ikinci romanı Kayıp Balina, macera dolu bir okuma deneyimi sunuyor. 
On bir yaşındaki Rio, anneannesiyle yaşaması için California’ya gönderilir. Günlerini yalnız ve amaçsız bir hâlde geçirirken onu mutlu eden tek şey, yeni arkadaşı Marina ile birlikte çıktığı balina izleme turları olur. Rio, sıradan bir tur gününde, annesinin favori balinası olan Beyaz Gaga ile karşılaşır. Daha sonra Beyaz Gaga’nın izini kaybeden Rio, onu yeniden bulmak için boyundan büyük maceralara atılacaktır.
 
“Onu gören yalnızca Rio oldu.
Pruvanın ucundan yaklaşık üç metre uzakta, suyun altında saklanıyordu.
Rio, tüm vücudunun donup kaldığını hissetti. Sanki onu balinaya bağlayan görünmez bir akım kendisini hareketsiz kılmış ve Rio, bir şekilde ona uzanıp onunla bağlantı kurabilecekmiş gibi.
Gözlerinin önündeki balina son derece tanıdıktı.
Beyaz Gaga!”
 
“Doğa temalarını içinde barındıran, iyi işlenmiş, unutulmaz bir macera!”
The Bookseller, Editör’ün Seçimi
 

{strong}Kayıp Balina (Fleksi Kapak) isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Hannah Gold tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ tarafından 08.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kayıp Balina (Fleksi Kapak) kitabın özetini okuyabilir, Kayıp Balina (Fleksi Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kayıp Balina (Fleksi Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kayıp Balina (Fleksi Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir