Flash Rebirth Cilt 4 / Korkudan Kaçmak pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ZAMANA KARŞI YARIŞ!
“Button” sonrası Flash olarak bilinen Barry Allen‘ın kafası çok karışıktı. Sevdiği kadına gizli kimliği hakkında yalan söylemeye devam mı edecekti? Kid Flash’la bozulan arasını düzeltmesi mümkün olacak mıydı? Green Lantern Hal ona bazı tavsiyelerde bulunsa da baş düşmanı Reverse Flash geri döndüğünden Flash’ın düşünecek fazla zamanı yoktu. Eobard Thawne, Barry Allen’ın sırrını Iris West’e söylemek için onu 25. yüzyıla götürdü… Ardından ikisini de öldürmeyi planlıyordu. Onları gelecekte takip eden Flash nihayet baş düşmanının ondan neden bu kadar nefret ettiğini öğrendi fakat bu bilgi bile tüm muhtemel gelecekleri bilen düşmanı karşısında ona bir şans tanımaya yetmeyebilir.
DC: REBIRTH ve BUTTON hikayesi dönüyor, FLASH 4.CİLT KORKUDAN KAÇMAK ile gelecek hiç olmadığı kadar gelişiyor. Yazar JOSHUA WILLIAMSON’A bu destansı macerada yıldız sanatçılar CARMINE DI GIANDOMENICO ve HOWARD PORTER eşlik ediyor. Bu ciltte Flash #23-27 arası sayılar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Flash Rebirth Cilt 4 / Korkudan Kaçmak isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Joshua Williamson tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 12.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Flash Rebirth Cilt 4 / Korkudan Kaçmak kitabın özetini okuyabilir, Flash Rebirth Cilt 4 / Korkudan Kaçmak kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Flash Rebirth Cilt 4 / Korkudan Kaçmak kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Flash Rebirth Cilt 4 / Korkudan Kaçmak kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir