Star Wars: Darth Maul 3 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DARTH MAUL Kitap I, Kısım III Şeytani suç kartelinin şefi Xrexus, galaksinin en tehlikeli suç patronlarını, Jedi Padawanı Eldra Kaitis’i satılığa çıkardığı bir açık artırmaya davet etti. Darth Maul ise, Jedilar’a karşı olan intikam açlığını biraz olsun dindirebilmek için, aralarında Cad Bane ile Aurra Sing’in de olduğu bir grup kelle avcısıyla birlikte, padawanı kaçırıp öldürmeyi planlıyor. Fakat ustası, esrarengiz Darth Sidious, Maul’un, Jedilar ile herhangi bir etkileşime girmesini yasaklamış halde. Sidious itaatsizliğini öğrendiği takdide cezasının ağır olacağını bilen Darth Maul büyük bir gizlilikle hareket etmek zorunda…. Bu fasikül, Cullen Bunn tarafından yazılan, Luke Ross ve Rafael Albuquerque tarafından çizilen Star Wars: Darth Maul (2017) #3 sayısının tıpkıbasımıdır.
 

{strong} Star Wars: Darth Maul 3 isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 06.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic} Star Wars: Darth Maul 3 kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Darth Maul 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Darth Maul 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Darth Maul 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir