Dünyaya Düşen Adam pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir uzaylı olan Thomas Jerome Newton, ekolojik yıkım sebebiyle kuraklıktan kavrulan gezegeni Anthea’yı kurtarma görevine soyunarak dünyaya düşer.
Giderek ölen gezegenine su götürmenin bir yolunu bulma kararlılığı içindeki Newton, ileri teknoloji patentleri satmaya başlar ama kazandığı başarılar kısa sürede onu hükümetin ve meşum bir rakip şirketin hedefi hâline getirir.
Görevi sürüncemede kalır ve yıllar geçer, Newton kendini gezegenimizin taşkınlıklarının cazibesine kapılmış hâlde bulur, evine ve ailesine dönme isteğiyle çaresizliğe gömülür.
1976’da vizyona giren, Nicholas Roeg’in yönetmen koltuğunda oturduğu, David Bowie, Candy Clark ve Rip Thorn’un oynadığı kült bilim kurgu filminin bu onaylı çizgi roman uyarlaması aynı zamanda, The Hustler, The Color of Money ve Vezir Gambiti gibi kitapların yazarı Walter Tevis’in 1963’te aynı isimle yayımlanan kitabına da dayanmaktadır.
Stephen Dalton tarafından kaleme alınan ve Dünyaya Düşen Adam’ın yapım sürecine dair bilgiler veren yeni yazısının yanında filmin çekimi sırasında fotoğraflanmış ve daha önce hiç okurla buluşmamış fotoğraflar da bu ciltte yer alıyor.
Yazan Dan Watters ve çizen Dev Pramanik.
 

{strong}Dünyaya Düşen Adam isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Watters tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 13.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dünyaya Düşen Adam kitabın özetini okuyabilir, Dünyaya Düşen Adam kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dünyaya Düşen Adam kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dünyaya Düşen Adam kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir