Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, Goku ve Bulma, yedisi bir araya geldiği zaman verdiği tek dilek hakkını istisnasız bir şekilde gerçeğe dönüştüren Şenlong adındaki ejderhayı ortaya çıkaran gizemli ejder toplarını aramak için bir yolculuğa çıkar. Büyük bir macera yaşadıktan sonra buldukları ejder toplarını kötü kalpli Pilaf’a çaldırırlar. Ejder topları Pilaf’ın kötü emellerine alet olmasın diye Goku ve arkadaşları, hızlı davranıp Şenlong’dan kız külodu isterler. Şenlong hemen o anda bu dileği yerine getirip bir yıl boyunca tekrar ortaya çıkmayacak şekilde yok olur. Bu boşluğu değerlendirmek isteyen Goku, Kame-Sennin’den eğitim alır ve tekrar ejder toplarını aramak ü zere maceraya atılır. Yolculuğu sırasında tanıştığı Upa’nın babasının, Şenlong’un gücünü kullanarak hayata geri dönmesini sağlayan Goku, daha da güçlü hâle gelmek için tek başına yoğun bir eğitime girer. Ve üç yıl sonra Tenkaiçi Budoukai’de eski dostlarıyla beraber kaldıkları yerden devam ederler!!
 

{strong}Dragon Ball 11-12 isimli kitap 384 sayfadan oluşmaktadır ; Akira Toriyama tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 03.05.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dragon Ball 11-12 kitabın özetini okuyabilir, Dragon Ball 11-12 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dragon Ball 11-12 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dragon Ball 11-12 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir