Blade Runner 2019 Volume 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

 “…KESİNLİKLE KUSURSUZ! BLADE RUNNER VE CYBERPUNK FANLARI İÇİN OLMAZSA OLMAZ BİR ESER.”
– BIG COMIC PAGE
 
“10 üzerinden 10. Kesinlikle okunması gereken bir kitap.”
– BLEEDING COOL
 
“Son derece merak uyandırıcı bir ana karakter ve Blade 
Runner efsanesinin ruhunu yansıtan yeni bir hikâye.”
– NEWSARAMA
 
 
AAHNA “ASH” ASHINA adıyla bilinen BLADE RUNNER, 2019 yılında ALEXANDER SELWYN isimli ünlü iş insanının kızı CLEO SELWYN’i genetik deneyler için TYRELL ŞİRKETİ’ne verilmekten kurtardı.
 
Ash ve Cleo, Los Angeles’tan kaçıp sırra kadem bastılar.
 
O günden beri sahte kimliklerle yaşayan Ash ve Cleo şimdi, yani aradan yedi yıl geçtikten sonra Dünya Dışı maden kolonilerinden birinde tekrar ortaya çıktılar. Fakat Cleo’nun babası onları aramaktan hiç vazgeçmedi ve Ash’i öldürüp kızını eve geri getirmeleri için peşlerinden düzinelerce ödül avcısıyla arama ekibi gönderdi. Ne var ki kanın gövdeyi götürdüğü bir REPLİKA isyanının ardından Ash ve Cleo ayrı düşüyor ve HYTHE adındaki yeni, acımasız bir Blade Runner, Ash’i öldürmeyi kafasına koyuyor.
 
ELEŞTİRMENLERCE ÖVÜLEN POPÜLER ESERİN #5 – 8 ARASI SAYILARI BİR ARADA.
 

{strong}Blade Runner 2019 Volume 2 isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Michael Green tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Blade Runner 2019 Volume 2 kitabın özetini okuyabilir, Blade Runner 2019 Volume 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Blade Runner 2019 Volume 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Blade Runner 2019 Volume 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir