Batman: Dünya (Retro!) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kara Şövalye’nin Adalet Mücadelesi Tüm Dünyaya Yayılıyor! Batman, yıllar boyunca Gotham’ın karanlık ve çarpık köşelerinde suça karşı savaştı. Ancak Kara Şövalye, köprülerin, dar sokakların ve gökdelenlerin ötesine baktığında adalet çağrısının sınır tanımadığını ve her yerde düzeltilmesi gereken yanlışlar olduğunu fark etti. Bruce Wayne, dünyanın neresine giderse gitsin her türlü haksızlıkla mücadele etmeye hazır. Çünkü her nerede olursa olsun, o her zaman Batman! Batman: Dünya adlı bu yeni antolojide, Batman’in suça karşı sürdürdüğü savaş tüm dünyaya yayılıyor. 184 sayfalık bu benzersiz kitap sayesinde gezegenin farklı yerlerinde yaşayan yaratıcı ekipler, kendi ülkelerinde geçen ve bazıları günümüzde, bazıları ise geçmişte yaşanan Batman maceralarını okurlar ile buluşturuyor. Bu inanılmaz koleksiyon, aynı zamanda hikâyelerde yer alan bazı eşsiz Batman kostüm tasarımlarının eskizlerini de içeriyor!
 

{strong}Batman: Dünya (Retro!) isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Azzarello tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 30.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman: Dünya (Retro!) kitabın özetini okuyabilir, Batman: Dünya (Retro!) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman: Dünya (Retro!) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman: Dünya (Retro!) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir