Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gatlı Golyat’ın savaşla pek ilgisi yoktu. Ona fikri sorulsa kılıç kuşanmayı değil idari işleri yürütmeyi tercih ederdi. Ama gelin görün ki kralın emri üzerine İsraillilere karşı günde iki kez savaş çağrısı yapmakla görevlendirildi. Peki Böyle önemli bir görev için doğru insan mıydı? 
 
Çağımızın en popüler karikatüristlerinden Tom Gauld, Golyat’ta yüzyıllardır anlatılagelen bir hikâyeyi yeniden yorumlayıp vadinin öte tarafında işlerin nasıl yürüdüğünü hassasiyet yüklü çizimleriyle aktarıyor. 
 
 
Golyat hüzün dolu ve içten bir eser. Muazzam çizimleri ve hikâyesiyle Tom Gauld var olmanın bile acı kaynağı olduğu, Tanrı’nın gazabından nasibini almak için çok da bir şey yapmamak gerektiği bir dünya tasvir ediyor.” –Chris Adrian 
 
“Tom Gauld’u ne kadar övsem eksik kalır… En iyi karikatüristlerden biri.” –Mark Frauenfelder 
 
“Gauld, savaş ve kahramanlık gibi karmaşık konuları basit ve akıl dolu çizgileriyle aktarıyor.” –New York Times
 

{strong}Golyat isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Gauld tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 09.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Golyat kitabın özetini okuyabilir, Golyat kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Golyat kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Golyat kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir