Batman – Baykuşlar Şehri Cilt:2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bir Yüzyıldan Daha Uzun Bir Süredir, Baykuşlar Divanı Gotham Şehri Üzerinde Hüküm Sürdü.
Etki Alanı Sınırsız, Gücü Engellenemez.

Batman ile savaşana kadar.

Gotham’ın kanundışı koruyucusu Divan’ın pençesinden, zihni ve bedeni paramparça olmuş bir şekilde kurtulmayı başardı. Kara Şövalye yeni ve ölümcül saldırganlarıyla yaptığı düelloyu kazanmayı başardı fakat henüz savaşı kazanmış değil. Batman, Divan’ın fetih seferinin yalnızca ilk ayağıydı. Artık gözlerini çok daha büyük bir şeye diktiler: Gotham Şehri.

Hainler, Batman’in değer verdiği her şeyi tehdit edecekler: Gizli kimliği. Evi. Üsleri. Dostlarına ve düşmanlarına karşı olan inancı. Divan’ın ölümcül askerleri, Pençeler, onu yok etmek için peşine düştüğünde, Kara Şövalye ve müttefikleri kendilerini şimdiye kadar karşılaştıkları en tehlikeli yırtıcılar ile bir ölüm kalım savaşının ortasında bulacaklar.
 

{strong}Batman – Baykuşlar Şehri Cilt:2 isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Snyder tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.04.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman – Baykuşlar Şehri Cilt:2 kitabın özetini okuyabilir, Batman – Baykuşlar Şehri Cilt:2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman – Baykuşlar Şehri Cilt:2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman – Baykuşlar Şehri Cilt:2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir