Harley Quinn Cilt 3 / Öp Öp Vur Bıçakla pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bir psikiyatrist olarak çalışan, sürekli bir şeylere ihtiyacı olan kiracılarla ve gürültücü evcil hayvanlarla. Dolu bir binanın yöneticiliğini yapan, bir paten takımında oynayan ve yeni bir romantik ilişkiye başlamak isteyen Harley Quinn’in dünyaya iyilik yayma görevini yerine getirebilmesi için çok ama çok az vakti kalmaktadır. Bu yüzden bütün operasyonlarını kendi asistan ekibiyle yönetme zamanı gelmiştir! Ama Harley’nin temsil ettiği onur, dürüstlük ve itaatsizlik değerlerini yaymak için sadece piyasanın en iyilerine güvenilebilir. Bu yüzden işe alma süreci çekişmeli ve… kanlı olacaktır! Ve daha bitmedi! Bu ciltte Harley, en iyi arkadaşı Poison Ivy’yi kurtarmak için Arkham Tımarhanesi’ne girecek, cesur milyoner Bruce Wayne’e gönlünü kaptıracak ve kendine özgü bayram neşesini her yere saçacaktır.
 

{strong}Harley Quinn Cilt 3 / Öp Öp Vur Bıçakla isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Amanda Conner tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Harley Quinn Cilt 3 / Öp Öp Vur Bıçakla kitabın özetini okuyabilir, Harley Quinn Cilt 3 / Öp Öp Vur Bıçakla kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Harley Quinn Cilt 3 / Öp Öp Vur Bıçakla kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Harley Quinn Cilt 3 / Öp Öp Vur Bıçakla kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir