Astonishing X-Men Cilt 5 / Hayalet Kutusu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

X-Men, şimdiye kadar var oldukları bile bilinmeyen mutantların karıştığından şüphelenilen bir cinayeti incelemek üzere çağrıldıklarında, kurbanın gerçekten de bir mutant olduğunu fakat mutasyonunun yapay olarak gerçekleştirildiğini keşfeder. Arama çalışmalarına hemen başlayan ekip, Endonezya’daki bir uzay gemisi hurdalığına gider ve katili, gizemli Hayalet Kutusu’ nu kurcalayıp çalıştırmak üzereyken bulur. Gerçekten de bir mutant olduğunu açıklayan katil X-Men’e kendisinin veya Hayalet Kutusu’ nun kökeniyle ilgili bilgi vermek yerine intihar eder. Yoktan var olmuş gibi belirmeye başlayan, yapay yaratılmış gizemli mutantlarla mücadele etmek zorunda kalan X-Men, Hayalet Kutusu’ nun gizemlerini de çözmek zorundadır: Cihazın kullanım amacı nedir ve cihaz neden Yeryüz ü’ne yollanmıştır?
 

{strong}Astonishing X-Men Cilt 5 / Hayalet Kutusu isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Ellis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 22.01.2013 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Astonishing X-Men Cilt 5 / Hayalet Kutusu kitabın özetini okuyabilir, Astonishing X-Men Cilt 5 / Hayalet Kutusu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Astonishing X-Men Cilt 5 / Hayalet Kutusu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Astonishing X-Men Cilt 5 / Hayalet Kutusu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir