Hayvan Çiftliği 50. Yıl Edisyonu (Çizgi Roman) (Ciltli) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

1945 yılında yayımlanmasından itibaren Hayvan Çiftliği tarihte en çok tartışma yaratan kitaplardan biri oldu. Dünya çapında onlarca dile çevrilip milyonlarca okurla buluştu. Elinizdeki edisyon, kitabın ellinci yılını kutlamak adına özel olarak tasarlandı. Çağımızın en önemli politik çizerlerinden Ralph Steadman’ın 100 adet renkli çizimi ve eskizleriyle Hayvan Çiftliği’nin karanlık dünyası can buldu.
 
Yazıldığı günkü önemini ve güncelliğini hâlâ koruyan Hayvan Çiftliği, Sovyetler Birliği üzerine yazılmış çarpıcı bir hiciv. Bir çiftlikteki hayvanların sahiplerine karşı isyan edip tiranlığı devrimlerle yıkmasını ama iktidarın her muktediri zehirlediğini ve en yüce amaçların bile kötüye kullanabileceğini gösteren eşsiz bir distopya.
 
Bu özel edisyonda Orwell’in kitap için yazdığı ancak o dönemde yayımlanmayan önsözü ile 1947’de Ukrayna edisyonuna yazdığı önsöz de yer alıyor. Bu ek metinler Orwell’in kitabı yazarken hangi tarihi olaylardan etkilendiğini ve yaşadığı dönemi nasıl ele aldığını gözler önüne seriyor.
 

{strong}Hayvan Çiftliği 50. Yıl Edisyonu (Çizgi Roman) (Ciltli) isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; George Orwell tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 27.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hayvan Çiftliği 50. Yıl Edisyonu (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabın özetini okuyabilir, Hayvan Çiftliği 50. Yıl Edisyonu (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hayvan Çiftliği 50. Yıl Edisyonu (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hayvan Çiftliği 50. Yıl Edisyonu (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir