Ölümcül Sınıf 1 / Reagan Gençliği pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yıl 1987 ve evsiz gencimiz Marcus Lopez Arguello’nun yaşamak için bir nedeni yoktur. Ta ki gizemli bir kız gelip onu Kings Dominion Ölümcül Sanatlar Okulu’na davet edene kadar. Dünyanın her yerinden önemli insanlar çocukları, sıradaki nesil suikatsçılar olarak eğitilsin diye, çocuklarını bu vahşi, gizli okula yolluyor. Cinayet bir sanat, öldürme bir zanaattır ve sırtındaki hançer bir metafor değildir.
 
Yazar RICK REMENDER (Kara Bilim), WES CRAIG (Batman) ve renklendiren LEE LOUGHRIDGE’in (Fear Agent) hikayesine katılın ve 1980lerin yeraltı dünyasını ve dünyadaki en tehlikeli gençleri görün.
 

{strong}Ölümcül Sınıf 1 / Reagan Gençliği isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Rick Remender tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 28.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ölümcül Sınıf 1 / Reagan Gençliği kitabın özetini okuyabilir, Ölümcül Sınıf 1 / Reagan Gençliği kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ölümcül Sınıf 1 / Reagan Gençliği kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ölümcül Sınıf 1 / Reagan Gençliği kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir