Flash Yeniden Doğuş pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Barry Allen,nam-ı diğer Flash,Doğumu,Gümüş Çağı’nı başlatıp kainatı kozmik krizden korurken kahramanca ölmesi onu efsane yaptı.
Barry şimdi diğer bir krizle tekrar hayat bulsa da yaşayan en hızlı adam dünyaya ayak uydurmakta zorlanıyor.Flash’ın mirasının muhafaza edildiğini gören Barry’nin aklındaki tek şey hayatında çözemeyi başaramadığı tek sırrı -annesinin öldürülmesi- açığa kavuşabilmektir.
Ama Barry’nin nasıl geri döndüğünü hala belli değil.Barry,Sürat Kuvveti’nden -tüm Speedsterlar’ın gücünün kaynağı olan boyut ötesi enerji alanı- kaçabilirken diğer kahraman ve kötüler neden bunu başaramadı? Diğer Speedsterlar’ın yanındayken Barry’nin geçirdiği tuhaf dönüşümün kaynağı ne? Ve hepsinden önemlisi Barry’ye kim tekrar hayat verdi… Ve Flash tekrar yok edilebilmek için mi diriltildi.
Geoff Johns ve Ethan Van Sciver -büyük beğeni toplayan GREEN LANTERN:Yeniden Doğuş’un arkasındaki ekip- yeteneklerini DC Evreni’nin en büyük kahramanlarından biri için de konuşturarak tüm zamanların tüm Flashlar’ın tekrar verdiler.
 

{strong}Flash Yeniden Doğuş isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 30.11.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Flash Yeniden Doğuş kitabın özetini okuyabilir, Flash Yeniden Doğuş kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Flash Yeniden Doğuş kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Flash Yeniden Doğuş kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir