Batman: Minik Gotham Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tatil Zamanı!
Kutlama zamanı geldi çattı! Her yaştan okur tarafından beğeniyle takip edilen BATMAN: MİNİK GOTHAM serisinin ikinci ve son cildi karşınızda! Batman Ailesi’ne Aquaman, Black Canary, Hawk ile Dove ve Flash katılıyor. Ama sakın düşmanları da unutmayın: Joker, Two-Face, Clayface ve çok daha fazlası, partinin tadını kaçırmak için ellerinden gelen her şeyi yaparken Batman, Robin, Nightwing, Oracle ve Gotham’ın bütün diğer minik devleri onları engellemeye çalışacak.
Dustin Nguyen (BATMAN, JUSTICE LEAGUE BEYOND) ve Derek Fridolfs’un (BATMAN: ARKHAM CITY) birlikte hazırladıkları BATMAN: MİNİK GOTHAM Cilt 2’de serinin #7-12 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Batman: Minik Gotham Cilt 2 isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Derek Fridolfs tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 26.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman: Minik Gotham Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Batman: Minik Gotham Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman: Minik Gotham Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman: Minik Gotham Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir